Integracyjny Klub Sportowy Media Curling Club to jeden z najstarszych klubów curlingowych w Polsce. Założony w Warszawie przez entuzjastów tego sportu w 2003 roku. Od 2011 roku, Media Curling Club stał się organizacją pożytku publicznego wspierając integrację sportowców niepełnosprawnych i pełnosprawnych.

Media Curling Club od wielu lat jest organizatorem zajęć z curlingu w Warszawie. Od 2014 roku jest współorganizatorem przedsięwzięcia Zimowy Narodowy oraz czynnie włącza się w inicjatywy curlingowe na terenie całego kraju. Zawodniczki i zawodnicy reprezentujący Media Curling Club od lat należą do czołówki polskich curlerów i mają na koncie wielokrotne tytuły Mistrzów Polski we wszystkich rozgrywanych w kraju konkurencjach curlingowych.

Media Curling Club jest członkiem założycielem Polskiej Federacji Klubów Curlingowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym statutem: