Turniej w Bełchatowie 16-18 grudnia 2011

W tym roku Puchar Starosty Bełchatowskiego wywalczyła drużyna -  „HaloNet” w składzie: Maciej Cesarz (skip), Maciej Cylupa, Adam Sterczewski, Łukasz Piworowicz oraz Tomasz Kierzkowski, pokonując po bardzo zaciętym finale drużynę – „Karlusy Baniate” w składzie: Jacek Rokita, Jacek Goczoł, Jan Tomica i Andrzej Hanusek. Trzecie Miejsce zajęła drużyna – „Lodołamacz” pokonując drużynę „MCC Polaris”.

W bardzo dobrej atmosferze oraz na świetnie przygotowanym lodzie nasz klub reprezentowali zawodnicy wchodzący w skład 4 drużyn. Najwyżej uplasowała się drużyna MCC Polaris w składzie: Bartosz Klimas, Wojciech Woyda, Przemysław Stachura i Łukasz Krych, zajmując 4 miejsce w Turnieju. Kolejna drużyna reprezentująca Media Curling Club – MCC Fazi w składzie: Tomasz Korolko, Rafał Stolarek, Konrad Neneman i Kamil Gęśla (nieobecny Paweł Frynia) zajęła 10 miejsce w turnieju. Warto zauważyć, że zarówno MCC Polaris jak i MCC Fazi do ostatniej partii czwartej kolejki zachowywali szansę na grę w finale przeciwko sobie. Niestety jednak MCC Polaris kończąc czwartą kolejkę remisowym wynikiem meczu, bilansem endów uplasowała się na trzecim miejscu przed piątą kolejką rozgrywek i walczyła o 3 miejsce na podium. Drużyna MCC Fazi natomiast przy stanie 5:4 dla naszych reprezentantów oraz hamerze w ostatnim endzie, nieszczęśliwie przegrała ostatnią partię za dwa punkty, (w której zwycięstwo dawało finał) i ostatecznie zajęła 10 miejsce w turnieju. Nasz Klub reprezentowała również drużyna – „Oddział Zamknięty” (21 miejsce) w składzie: Marta Kubak, Krzysztof Kowalski (w zastępstwie za Krzysztofa grał Paweł Burlewicz), Adam Rosa oraz Arkadiusz Stępniak (zawodnik Zielonogórskiego Klubu Curlingowego). Kolejni reprezentanci naszego klubu, drużyna MCC Nox (Agnieszka Czaplicka, Paweł Burlewicz, Patrycja Fastyn, Dariusz Bendowski) zajęła 30 miejsce w turnieju.

Klasyfikacja końcowa II Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Starosty Bełchatowskiego: