Po wyczerpującej walce na lodzie awans wywalczyły:

1. AZS Gliwice "Dzwoneczki" (skip. E. Ran)

2. ŚKC MOC TEAM Katowice (skip. A. Musik)

3. RKC Curlik (skip. I. Dominiczak)

Druga drużyna z naszego klubu – MCC Warszawa „Szalone Gruszki” ostatecznie ukończyła zawody na 10 miejscu.

12 marca rozpoczął się turniej półfinałowy, gdzie panie walczyły o 4 miejsca w finałach grając system „każdy z każdym”. Ostatecznie awans do finałów Mistrzostw Polski w Cieszynie wywalczyły:

1. MCC Warszawa (skip. A. Ogrodniczek)

2. MKS Axel Toruń Cocktail  (skip. K. Beniger)

3. AZS Gliwice „Dzwoneczki” (skip. E. Ran)

4. ŚKC Spark Katowice (skip. J. Beck)

W kategorii seniorów wśród mężczyzn 6 najlepszych drużyn z ubiegłego roku, w tym MCC KNB Warszawa (skip. A. Detyniecki) – ubiegłoroczni srebrni medaliści Mistrzostw Polski oraz MCC Warszawa (skip. P. Frynia) – 6 miejsce w zeszłym roku, startowały bezpośrednio w półfinałach mistrzostw Polski. O pozostałe 6 miejsc w półfinałach walczyło kolejne 15 drużyn w tym MCC Warszawa POLARIS (skip. B. Klimas). Ostatecznie awans do półfinałów wywalczyły następujące drużyny:

1. Drużyna KKC MSWLiT we Wrocławiu (skip K. Wachulak)

2. MCC Polaris (skip B. Klimas)

3. ŚKC Marlex Team Katowice (skip T. Zioło)

4. AZS Łódź (skip A. Grzelka)

5. AZS Gliwice (skip A. Sypień)

6. ŚKC "Lodołamacz" Katowice (skip K. Mańkowski)

W półfinałach drużyny zostały podzielone na dwie grupy po 6 ekip, w których to grupach rozgrywano mecze „każdy z każdym”. Drużyny które zajęły 1 miejsca w grupach bezpośrednio awansowały do finałów. Drużyna z miejsca 2 grała baraże z drużyną z miejsc 3 z drugiej grupy. Po długiej i wyczerpującej rywalizacji na lodzie ostatecznie awans do Finałów Mistrzostw Polski w Cieszynie wywalczyły następujące drużyny:

1. ŚKC Marlex Team Katowice (skip T. Zioło)

2. AZS Gliwice „Smok i Jego Wesoła Kompanija” (skip A. Augustyniak)

3. MCC Warszawa (skip P. Frynia)

4. MCC KNB Warszawa (skip A. Detyniecki)

W kategorii Juniorów wśród kobiet startowało 5 natomiast wśród mężczyzn 10 drużyn. Ostateczny awans do finałów w Cieszynie wywalczyły następujące ekipy: