Wyniki konkursu

Konkurs wygrała Marianna Wiśniewska ze Swarzędza, która do drugiej pozycji w typowaniu wyników dołożyła najlepszy wynik w typowaniu podium i łącznie zdobyła 66 punktów (o 13 więcej niż osoba na 2 miejscu!). Marianna wytypowała poprawnie podium grupy B kobiet oraz grupy A mężczyzn, a do tego jeszcze trafnie wskazała pierwsze miejsce Finów. Gratulujemy wyczucia!!!

Drugie miejsce zdobył Bartosz Łobaza, łącznie 53 punkty. Bartosz był 13 po pierwszej części, ale 26 punktów z typowania podium pozwoliło mu wskoczyć tuż za Mariannę.

Podobnie było z Damianem Spekiem – 27 punktów z typowania podium dało trzecie miejsce.

Oprócz 3 wymienionych osób postanowiliśmy nagrodzić również Magdalenę Strączek, która najlepiej poradziła sobie z typowaniem wyników Polek i Polaków.

Nagrody stanowić będą koszulki reprezentacji Polski (dla Marianny i Bartosza), koszulka polo stacji Eurosport, proporczyki oraz piny wydane specjalnie z okazji mistrzostw. Ze zwycięzcami będziemy się kontaktować indywidualnie w celu ustalenia sposobu przekazania nagród.

Dziękujemy polskiej redakcji Eurosportu oraz Polskiemu Związkowi Curlingu za ufundowanie nagród, a wszystkim kibicom curlingu za liczny udział w konkursie oraz w relacjach „live”.